Maner spatial single Fase Big, L:508 mm, Viefe, #0715480LV03
Maner spatial single
Dimensiuni: L:508 mm; l:28 mm; H:44 mm
Distanța între găuri: C:480 mm
Finisaj: Negru titan lustruit
Material: Aluminiu
Colecție: Fase Big
Cod: 0715480LV03
Livrare 3-4 saptamani
Manerul este ideal pentru:
  • usi de dulap
  • usi glisante
  • usi de interior
Distanța între găuri: C:480 mm
Finisaj: Negru titan lustruit
Material: Aluminiu
Colecție: Fase Big
Cod: 0715480LV03
Recenzii
Nu există recenzii până acum.
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Maner spatial single Fase Big, L:508 mm, Viefe, #0715480LV03”